Apie PROJEKTĄ

NAMAI JŪSŲ SIELAI

Žmogui, kuris pavargo bėgti.

Mintims, kurioms reikia savo kranto.

Asmenybei, kuri ieško vidinės ramybės.

Laikas ir tyla

šiandien - prabangos derinys

Kas nutinka, kai tobula vieta įsileidžia gerus žmones? Ta vieta tampa namais. Ir ne šiaip sau namais. Juose apgalvotas kiekvienas žingsnis, išsaugoti prieš tai buvę reliktai: namų stogą globoja kelias dešimtis skaičiuojantys beržai, o sienas juosia laiko suformuota gyvatvorė. „Valakampių rivjeros" bendruomenė nedidelė ir uždara - tik 8 butai ir apartamentai, ją sieja noras gyventi arčiau gamtos ir tikrumo, nes visur kitur esi svetimas, tik namuose – savas.

Mintyse ištartas „neturiu laiko" neteks prasmės - čia visada bus laiko sau ir šeimai. Gyvenimas čia kitoks - neskuba, leidžia pasimėgauti akimirka. Šie namai gali pagydyti sielą ir padovanoti didžiausią turtą - tylą ir ramybę.

Čia pat

gali girdėti upės tėkmę

Kaip ir visur kitur - čia taip pat lietus palyja, tik jis kvepia ir skamba kitaip, pliumpsėdamas į nesibaigiantį upės vandenį. Šie namai - tai subtilių asmenybių ir gamtos dialogas.

Čia viskas taip tikra: terasoje gali įkvėpti upės gaivos, paliesti žolės švelnumą pėdomis, pajusti vėsų vandenį delnais ir matyti kaip supančios gamtos peizažą pakeičia metų laikai. Visa tai dovanoja gamta, čia pat - už lango.

Gyvenimas kupinas gerų dalykų - tebūnie namai - vienas iš jų, pats geriausias.

TAI NE TIK KVADRATINIAI METRAI

Rivjeroje gera nubusti, užaugti, gyventi.
Namus užpildo šeimos gyvenimas,
juokas, istorijos ir meilė.
Čia laikas tampa vertingas.

Rinktis namus

Sužinoti daugiau